piątek, 2 listopada 2012

W japońskich klimatach

Zwykle to ja muszę dopytywać dla kogo będzie przeznaczona kartka, czym obdarowana/y się interesuje, jaka to okazja itp itd. Tym razem wytycznych od ręki otrzymałam tak dużo, że sama się nie mogłam zdecydować w jakim klimacie tą kartkę stworzyć. 

I usually have to investigate who is the person I create the card for, what is he / she fancy of etc. But this time I got so many clues that I could not decide in which style I should create it.

Szanowny jubilat (mężczyzna, żeby było łatwiej ;-) uprawia jujitsu, interesuje się wschodnimi sztukami walki, kulturą japońską, filozofią słowiańską i bardzo lubi kolor czerwony. To był tylko początek listy w dłuugim sms-ie z wytycznymi ;-) Jak sami widzicie ciężko było wybrać, jednak kiedy w internecie znalazłam ten rysunek, kartka ułożyła się już sama.

To make it easier it is a man ;-), he trains jujitsu, interested in Eastern Martial Arts (hope my translation is correct), japan culture, Slavic philosophy an he likes red colour. It was just a beginning of the list in the long sms.  As you can see it was not easy to choose bbut whe i found this picture in the Internet my card was created easily.

Kolor czerwony wraz z czernią i bielą wydał mi się w sam raz dla mężczyzny, do tego motywy japońskie, nawiązujące do kultury, architektury, sztuki  i samej flagi ;-) i tak powstała poniższa karteczka. 

Red plus white and black seemed for me a pefect colour combination for a man. I added also japan elements connecting to its culture, architecture, art and the flag itself ;-) and here is below card.


Poszczególne elementy przykleiłam na taśmie 3D więc kartka jest przestrzenna, ale płaska na tyle by swobodnie zmieścić w standardowej kopercie.

I placed each element on the 3D tape so the card is quite thick but still fits easily in regular envelope.


I jak Wam sie podoba? / What do you think?

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu.

Best regards and have a great weekend

Marta

4 komentarze:

 1. Rewelacja!!! Nie dosc, ze polaczenie tych trzech kolorow jst zawsze genialne to pomysl z tym obrazkiem i wykonczenie karteczki jest naprawde dobre. Gratuluje pomyslowosci!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, bardzo precyzyjne wytyczne, ale pomocne, prawda? Poradziłaś sobie bezbłędnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna i harmonijna całość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny japoński klimat :) Zapraszam do mnie po wyróżnienie.
  www.laboratoriumdzejnej.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i komentarze.