sobota, 27 lipca 2013

Urodzinowa z różami / Birthday card with roses

Romantyczna, bardzo kobieca kartka urodzinowa z różami dla wyjątkowej kobiety.

Romantic, womenlike birthday card with roses for special woman.


Kartka jest liftem cudownej pracy Groszka w Diabelskim MłynieZgłaszam ją również na wyzwanie do Craft Szafy #15 z nutką romantyzmu.


W roli głównej papiery z Rapakivi (kolekcja Just a note), baza z UHK i nutkowy papier z Galerii Papieru. Tiulowa róża z Marianne Design, dwie malutkie z Rapakivi, a reszta własnoręcznie zrobiona wg kursów Asi. Cudowne różane tagi to kolekcja Janet.

Papers mainly from Rapakivi (Just a Note collection), base from UHK and paper with notes from Galeria Papieru. Fabric rose from Marianne Design, two small from Rapakivi and the rest is handmade using tutorials from Asia. Those beautiful rosy tags are from Janet.


Cudownego, upalnego i słonecznego weekendu!

Have a great, sunny and hot weekend!

Marta

5 komentarzy:

 1. Martuś, tworzysz coraz bardziej romantyczne prace! Podoba mi się to - bo masz do tego rękę :) Perfekcyjnie tworzysz swoje różyczki i dodatkowo te warstwy papierowe - całość idealna!
  P.S. A co do moich wytwórów czyli bratków to po prostu "odgapiłam" z tego kursiku, do którego zamieściłam link. Nic trudnego :) I polubiłam malować kwiatki zwykłymi szkolnymi akwarelkami.

  OdpowiedzUsuń
 2. romantycznie i z klimatem, super! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna :)dziękuję za udział w wyzwaniu Craft - Szafy :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i komentarze.