środa, 20 czerwca 2012

15 rzeczy i pierwsze koty za płoty

Już śpieszę z wyjaśnieniami. 15 rzeczy to projekt skrapowy zorganizowany przez Lejdi. Miałyśmy dla zabawy stworzyć scrap używając 15 rzeczy wybranych przez jedną z 20 innych dziewczyn.

I hurry to explain. 15 things is a scrap project organised by Lejdi. We are expected to create (just for fun) a scrap using 15 things chosen by one from other 20 other girls.

Moją partnerką została Aśko z Aśkowa - przewspaniała dziewczyna z ogromnym sercem ;-) A dlaczego tak się zachwycam ? Sami zobaczcie co mi wysłała w ramach zadanych 15 rzeczy. Jest ich chyba 15, ale razy 5 ;-)

My partner became Aśko from Aśkowo, she is great girl with big heart. Why am I so happy? Have a look what did she sent to me as requested 15 things. For sure there are 15 of them but multiplied with 5 ;-)Pierwszą rzeczą, która przykuła moją uwagę był papier w przesłodkie truskawki ... i pomysł na scrap przyszedł od razu. To moje pierwsze podejście do LO więc bardzo proszę o wyrozumiałość. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona dlatego też zgłaszam je na czerwcowe wyzwanie My Creative Sketches, a także na na wyzwanie ILS IMPREZA.

The very first thing that brought my attention was a paper in cute strawberry pattern ... and the idea for the scrap came easily to my mind. It was my first time with LO so please be understanding. Personally I am quite happy with the final result so that I would like to submit it for the My Creative Sketches June challenge.A oto mapka z My Creative Sketches, z której skorzystałam.
And here is a sketch from My Creative Sketches I have used.Zapomniałabym. Poniżej to co ja wysłałam do Natolinkowa. Bardzo jestem ciekawa w jaką cudowną pracy zmieni je Natalia.

I would forget. Below you can see what I have sent to Natalia. I am curious what beautiful scrap she will create out of them.
Pozdrawiam serdecznie
My best regards

Marta

9 komentarzy:

 1. wow...wspaniały scrap stworzyłaś! aż trudno uwierzyć,że to Twój pierwszy:)
  motyw koszyka z truskawkami - genialny :)))
  pozdrawiam ciepło i przyjemnego wykorzystywania reszty z 15 rzeczy (a dlaczego ich aż tyle,to wyjaśniałam u mnie).
  aśko

  OdpowiedzUsuń
 2. podziwiam dokładność, z jaką wycięłaś truskawki! również pracowałam ostatnio z tym papierem,ale aż tak mi się nie chciało :D

  OdpowiedzUsuń
 3. wow....to Twój pierwszy? Nie wierzę! W takim razie czekam na więcej tych pierwszych razów :) Jest świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. superancki! dzięki za zabawę!

  OdpowiedzUsuń
 5. sliczności pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 6. Martuś, pojechałaś po bandzie! rewelacyjne scrapisko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super cute page!! Thanks for playing along with us!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gorgeous page! Thanx for playing at My Creative Scrapbook

  OdpowiedzUsuń
 9. pierwszy to nie możliwe....masz talent dziewczyno:)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i komentarze.