niedziela, 20 maja 2012

I żyli długo i szczęśliwie ... / And they lived happily ever after ...

Jestem pewna, że w przypadku naszych przyjaciół żeglarzy sprawdzi się to w 100%. Właśnie w ten weekend bawiliśmy się wspaniale na ich weselu. I choć nogi bolą (na szczęście głowa wcale) i trochę jestem śpiąca biegnę szybciutko pokazać Wam nasz, po części ręcznie robiony, prezent.

I am sure that this saying will come true in case our sailing friends. Just this weekend we have been on their wedding party. An although my feet hurts (fortunately head not) and I am a bit sleepy I run quickly to show you our, partially handmade, present for them.

Na początek kartka, z przepięknym stempelkiem, który dostałam od Asi z Kartkowego Zacisza. Długo zastanawiałam się gdzie go użyć, ale kiedy pomyślałam o kartce ślubnej w kolorach złota, reszta stała się tylko tłem dla tej uroczej pary. Perłowy papier wizytówkowy, złota wstążka, koronka i perełki to ukłon w stronę Panny Młodej.

At first a card, with beautiful stamp I got from Asia from Kartkowe Zacisze. I was wondering for a long time where it could fit but when I thought about wedding card in gold colour, the rest became just a background for this adorable couple. Pearl card, gold ribbon, lace and pearls are dedicated for a Bride.


W środku miejsce na życzenia oraz prezent :-)
Inside we have a place for wishes and a present ;-)


Dla obojga stworzyłam ramkę na zdjęcie ślubne w żeglarskim stylu.
Papiery z kolekcji "At the seaside" Lemonade, elementy z Wycinanki, a sznurek i muszelka z prywatnej kolekcji.


For both I created a photo frame for their wedding picture in marine style.
Paper comes from "At the seaside" Lemonade collection, elements from Wycinanka and string and seashell from my private collection.




W związku z tym, że nasi przyjaciele nie chcieli dostać zbyt wielu kwiatów, postanowiliśmy dołożyć do koperty mały drobiazg. Tutaj ukłon w stronę Pana Młodego ;-), zamówiliśmy dwa duże ręczniki plażowe z wyraźnym napisem, kto jest ich właścicielem ...
Kapitan oraz Żona Kapitana.
Wszystko razem wyglądało tak:


Due to the fact that our friends did not want to receive to many flowers, we decided to add small gift to the envelope instead. Dedicated for the Groom, we ordered two big beach towels, with a clear inscription whom they belong to ...
Captain and Captain's Wife.
All together it looked like this:


To na tyle dzisiaj. Dobrej nocy!
That's all for today. Good Night!

Marta

4 komentarze:

 1. Kartka jest sliczna :) Bardzo mi sie podoba i ramka rowniez :) Kola ratunkowe beda sobie czasem rzucac na wzajem. Az mi sie lzy zakrecily.

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna karteczka, a ta ramka, po prostu majstersztyk :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zestaw rewelacyjny! Masz niesamowite pomysły:)

  OdpowiedzUsuń
 4. zestawik przecudny ... pozrawiam ciepluteńko

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i komentarze.