piątek, 9 marca 2012

Mój kolejny lift Enczy dla Agaterii

Obiecałam Wam pokazać moje kolejne podejście do liftu Enczy w Agaterii w zeszłym tygodniu. Nie udało się, ponieważ po pierwsze kartka Enczy i jej styl jest bardzo wymagający, a po drugie z powodu choroby mojej młodszej córuni czas wolny mi się mocno skurczył. Ale przyszedł czas i na nią ...

I know I promised to show you my next attempt to Encza's lift at Agateria already last week. I did not manage cause first of all Encza's card and style are quite challenging, secondly due to my younger daughter flu my time shrinked heavily. But the time has finally come ..Zgłaszam więc ją oficjalnie na wyzwanie #5 w Agaterii

I officially submit it then to Agateria challenge #5

A z okazji Dnia Kobiet dostałam przemiłą niespodziankę od Asi z Kartkowego Zacisza. Zachwycałam się tą kartką i nawet próbowałam swoich sił w losowaniu, bez powodzenia. A tu proszę taka niespodzianka. Sami zobaczcie jaka jest piękna:

On the Women's Day I got sweet and unexpected gift from Asia from Kartkowe Zacisze. I admired that card on her blog and even tried to win it, without success. And by the end of the day ... such a surprise. Have a look how beautiful it is:


do tego w gratisie dostałam jeszcze kilka odbitek tych pięknych stempli. Nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się doścignąć mistrzynię ;-) Asiu, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.

In additon I got some bonus - some copies of those great stamps. I am not sure if I ever manage to even touch her level and style ;-) Asiu, again thank you very much.


Życzę Wam bardzo miłego weekendu / Wish you very nice weekend

Marta

9 komentarzy:

 1. Świetny lift :)
  Cieszę się, że kartka niespodzianka spodobała Ci się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. lift przesliczny :) A niespodzianka super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Same śliczności :D życze powodzenia w wyzwaniu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Lift fantastyczny! Pięknie wyszło:)Dziękuję za odwiedziny na blogu i miłe słowa. Serdecznie i ciepło Cię pozdrawiam z nutką nadchodzącej wiosny.
  Peninia*

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podoba Twój lift :)kartka Asi również :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ależ pięknie wyglądają te hiacyntowe ( chyba?) kwiatuszki na twojej karteczce♥

  OdpowiedzUsuń
 7. karteczka jest cudna :) i bardzo się cieszę z Twojego prezentu - już nie mogę się doczekać kiedy zaczniesz Tworzyć z tych cudowności marynistycznych :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Your card is so beautiful - so elegant! Have a great day, hugs Karin

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudnie delikatna karteczka!Bardzo udany lifcik!
  Dziękujemy za udział w Agateriowym wyzwaniu:)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i komentarze.