piątek, 27 grudnia 2013

Wymianki

Dzisiaj nadrabiam zaległości wymiankowe ;)


Z okazji Świąt wzięłam udział w zabawie organizowanej przez Groszka. Moją parą została Aga i dzięki niej moja komodę zdobi taka oto przepiękna kartka reniferowa:


* zdjęcie zapożyczone z bloga Agnieszki 

Ode mnie do Agnieszki poleciała jedna z myszowatych, o ta:Agnieszko bardzo Ci dziękuję za cudowną niespodziankę.

Z kolei Ania zorganizowała wymiankę czarno-białą, gdzie moja parą została Nika.
Dostałam od niej dwie pięknę bransoletki oraz mnóstwo przydasi.Do Niki poleciał "zamówiony" notes na zapiski i nowe projekty oraz kilka czarno-białych drobiazgów i trochę przydasi. 


Miłego weekendu 

Marta

czwartek, 26 grudnia 2013

Z gwiazdą / with a star

Bożonarodzeniowa seria tegorocznych kartek z gwiazdą.


Nie mogło zabraknąć moich ukochanych marynistycznych motywów. Powstała kartka z papierów i wycinanki z Magicznej Kartki i poleciała daleko aż do Aten.


Kartke zgłaszam na wyzwanie świąteczne w Craftowym Ogródku.

W kolejnej niewiele jest markowych produktów poza reniferem z Craft Fun oraz pomponem i sznurkiem z Lemoncraft.

Trochę kolędowo, ale wciąż gwiaździście. No i zapomniałabym dodać że ta przepiękna śnieżynka powstałą dzięki mojemu Mikołajowemu prezentowi MS, który przyleciał z baaardzo daleka dzięki Kasi. Wielkie dzięki ;)
I ostatnia z aniołkami, pomponami i maleńkim dzwoneczkiem. Papiery z Galerii Papieru oraz Papermanii, obrazek pochodzi od Alice. Znajdziecie go na jej blogu.

Ze świątecznym pozdrowieniem


Marta

wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt / Merry Christmas

W ten magiczny świąteczny czas chciałabym życzyć Wam miłości, rodzinnego ciepła, prawdziwych przyjaciół wokół, spokoju, oraz pięknych marzeń i wiary w dążeniu do ich spełnienia.

Wesołych Świąt! 


With this magic Christmas time I would like to wish  you lots of love, warmth in your hearts, true friends around, calm, beautiful dreams and faith to make them true.

Merry Christmas !

Marta

piątek, 6 grudnia 2013

Urodzinowa w nietypowym kształcie / Birthday card in different shape

Kolejna jagodowa kartka w nietypowym kształcie. Fiolety i beże na specjalne zamówienie z okazji urodzin pewnej mamy. Mam nadzieje że kartka się spodobała .

Next blackberry birthday card in a different shape. Violet and beige on a special occasion of one's Mum's birthday. I hope she like it.


Papier z Papermanii, do tego digi stempel z Digi Scrap, który znajdziecie tutaj, trochę niezapominajek i perełek i voila.


Miłego weekendu / Have a nice weekend

Marta