czwartek, 16 stycznia 2014

Dla Babci i Dziadka / For Grandma and Grandpa

Przygotowania do Dnia Babci i Dziadka już są u nas na finiszu. Wierszyki i piosenki przećwiczone, a kartki gotowe.  Wszystkie cztery są moją inspiracją na blogu Digi-Scrap. Jeśli Wasze kartki jeszcze nie gotowe zajrzyjcie koniecznie, z pewnością znajdziecie stempelki, które przypadną Wam do gustu.

Our preparation for Grandparents Day are nearly completed. Songs and poems are learnt by heart and cards are ready. All four are my inspiration on Digi-Scrap blog. If you are not ready yet please have a look cause maybe you can find some very nice digi stamps in the Digi Scrap shop.

Kartki dla Babć powstały na papierach z Rapakivi i ścinków od Joli. Rolę główna odgrywa stempelek od Oliko "Dziewczynka z kwiatami" kolorowany kredkami akwarelowymi. W tle znajdziecie również grafiki od Janet oraz różę tiulową i dratwę z Lemoncraft.

Cards for Grandmas are made from Rapakivi papers and some leftovers. Main stamp is  Girl with flowers made by Oliko, coloured with aqua pencils. I added also image from Janet, material rose and lace.

Karteczke zgłaszam na wyzwania / I submit this card for following challenges:
- Diabelski Młyn "Z babcinego kuferka"
- Janet w Digital paper "Wizyta u babci"
- Skarbnica pomysłów "Dla Babci i Dziadka"
- 123 Scrapuj i Ty wyzwanie Bingo "Praca dla bliskiej osoby" (koronka, kwiaty i papier w groszki)Druga bardzo podobna, z wykorzystaniem tego samego stempelka,  resztek papierów, szydełkowego kwiatka od Romy i starej koronki.

Second one is very similar, I used same digi stamp and small pieces of paper, old lace and crochet flower from Roma.Kartki dla Dziadków ozdabia stempelek od Klaudii Kochanemu Dziadkowioraz papiery z Magicznej Kartki, Lemonade i Galerii RAE. Grafika samochodu pochodzi z zasobów internetowych.

Cards for Grandpas are made of Lemonade, Magiczna Kartka and Galeria RAE papers, I used digi stamp from Klaudia  Beloved Grandpa, car image I found in the net.
Życzę Wam miłego weekendu


Marta


  


sobota, 11 stycznia 2014

Urodzinowa z bukietem kwiatów / Birthday with bunch of flowers

Urodzinowa karteczka dla bardzo utalentowanej kobiety, dzięki niej moja choinka udekorowana była w tym roku przepięknymi szydełkowymi aniołkami.

Birthday card for a talented woman, thanks to her I had beautiful crochet angels on my Christmas tree this year.


Kartka powstała wg mapki z zabawy BlogHop na Digi Scrap.pl z użyciem tego stempelka.
Użyłam papierów z Galerii Papieru oraz Magicznej Kartki, w tle grafika z różami od Janet oraz dużo włąsnoręcznie robionych kwiatów.

Miłego weekendu

Marta

wtorek, 7 stycznia 2014

Z Mikołajem / With Santa

To już ostatni świąteczny post w tym miesiącu. Ostatnia seria kartek pod wodzą Mikołaja, który w tym roku królował wśród moich świątecznych kartek.

This is the last Christmas post this moth. Last cards set is lead by Santa that was very popular among my cards.


Powyższa z papierów Kaisercraft i Papermanii wraz z ozdobną kokardą, w kolejnych dwóch podobnie, ale w roli głównej digi Mikołaj od Alice:

Above made of Kaisercraft and Papermania  papers, next two are similar but with Santa image from Alice.A to już cała seria kartek z udziałem papierów z Magicznej Kartki:
And here we have a set with Magiczna Kartka paper.
Pozdrowienia 


Marta

poniedziałek, 6 stycznia 2014

Rysunkowo / Coloured images

Wciąż świątecznie i głównie rysunkowo.
Tym razem w roli głównej dwie grafiki od Elizabeth, które znajdziecie tutaj
Miłego tygodnia


Marta

sobota, 4 stycznia 2014

Aniołek / Little Angel


Dzisiaj świąteczne kartki z kategorii Aniołki i spółka ;)
Today's cards are all with little angels.
Ta jest moją ulubioną i zgłaszam ją na:
Świąteczne wyzwanie w Craftowym Ogródku,
na wyzwanie#8 na blogu Piątek 13
oraz na kolorystyczne wyzwanie w The Shabby tea Room.

This one is my favourite one and I would like to enter it on several challenges:
Christmas challenge in Craftowy Ogródek,
challenge #8 on Piątek 13 blogu
and also on a colour challenge w The Shabby Tea Room.

Papiery z Galerii Papieru i Magicznej Kartki, grafiki od Alice, UHK Gallery oraz oczywiście życzenia z Digi-Scrap, które znajdziecie je tutaj.Jak tam Wasz pierwszy długi zimowy weekend? Mój jest zdecydowanie wiosenny a nie zimowy. Więcej tego śniegu na moich kartkach niż za oknem.


How is your first long winter weekend? Mine is more spring then winter ;) I have more snow on a cards then behind the window.


Wszystkiego dobrego / All the best

Marta

piątek, 3 stycznia 2014

Święta z bałwankiem

Bałwanki poleciały do dzieciaków z życzeniami góry prezentów pod choinką ;)Grafikę znajdziecie w sklepie Digi-Scrap o tutaj, a życzenia pochodzą z tego zestawu. Bałwanka pokolorowałam kredkami akwarelowymi, pomponik oraz czapeczkę i szalik pokryłam brokatem, a miotełka dostała trochę sztucznego śniegu. Papiery w norweskie wzory pochodzą z Magicznej Kartki.Miłego weekendu


Marta

czwartek, 2 stycznia 2014

Noworocznie / For a New Year

Pierwszy post w Nowym Roku, ale wciąż z kartkami z zeszłego. Jest ich jeszcze sporo do pokazania dlatego początkiem stycznia wciąż będzie u mnie świątecznie. A co tam w końcu do pracy wracam dopiero po Trzech Królach.

First post this year but still with cards from the last one. I have still plenty of them so beginning of January I will be still in Chrismas mood .

Obie z tym samym stemplem z VivaDecor. Pierwsza w złocie i z maleńkim dzwoneczkiem (idealnym na sanki)... 
Both cards with the same stamp from VivaDecor. First one in gold and little bell (perfect for riding a sleigh)...


a druga granatowa z kilkoma perełkami. Obie proste i bez zbędnych dodatków.
and second in nay blue and some blue pearls. Both clean and simple.


A z okazji Nowego Roku życzę Wam aby był zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Pełen miłości, przyjaźni i samych dobrych zdarzeń.

And for the New Year I wish you that it will be much better then the previous one.

Marta